Сучасний спортивний комплекс в Мелітополі став одним з кращих в регіоні і в країні

В Мелітополі після капітального ремонту відкрито дитячо-юнацьку спортивну школу № 3.

Типова будівля, що була введена в експлуатацію в 1989 році і не бачила  жодної реконструкції, перетворилась на сучасний спортивний комплекс, де щодня тренуватимуться до 400 дітей об'єднаного Мелітопольського району. «Родзинкою» спорткомплексу стала велика спортивна зала зі спеціальним спортивним ігровим покриттям, з нанесенням різнобарвної розмітки для баскетболу, гандболу та флорболу.

Ремонтні роботи, а це утеплення та декоративне підсвічування фасаду; заміна вікон на металопластикові; повна заміна зовнішніх і внутрішніх дверей; перепланування 1-4-х поверхів; ремонт даху; ремонт 4-х балконів на 4-му поверсі; монтаж мереж водопостачання, каналізації, електрики, опалення, вентиляційної системи; оздоблювальні, штукатурні роботи, укладання кахлю в санвузлах та інше – обійшлися в 51,5 млн грн. Основним джерелом фінансування виступив Європейський Інвестиційний Банк, який надав 42,9 млн грн. Ще 8,6 млн грн – кошти місцевого бюджету.

- Європейський Інвестиційний Банк допоміг Мелітополю втілити 15 масштабних проєктів, які змінюють обличчя міста і інфраструктуру всього нашого регіону. Ми щиро вдячні нашим європейським партнерам за таку підтримку і готовність прийти на допомогу. Адже відновлення дитячо-юнацької спортивної школи в Мелітополі – це впевненість у завтрашньому дні для майже 3-х тисяч переселенців, які постійно проживають у Мелітополі. З них - 465 дітей, які матимуть змогу набиратися сил і спортивної майстерності у цьому спортивному комплексі. Бо цей проєкт ПРООН в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України скерований, в першу чергу, на підтримку внутрішньо переміщених осіб, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук, яка взяла участь у відкритті об’єкту.

На базі мелітопольської ДЮСШ № 3 проходять заняття за 7-ма видами спорту: дзюдо, гандболу, баскетболу, сумо, вільної боротьби, плавання та художньої гімнастики. Після капітального ремонту на базі ДЮСШ № 3 зможуть проходити змагання всеукраїнського рівня. Тут на 4-му поверсі облаштовано 6 кімнат (хостел) для тимчасового перебування спортсменів під час проведення змагань. Крім того, в ході масштабних робіт відремонтовано гімнастичний зал, в якому змонтована дзеркальна стіна для занять гімнастикою; закуплені меблі, обладнані роздягальні; виконані роботи з благоустрою території; змонтовано покриття двох полів зі штучним покриттям: на футбольному — штучна трава, на баскетбольному — поліуретанове напилення; змонтована пожежна сигналізація; встановлено нові тренажери на майданчику.

За вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, підготовку спортсменів високого класу в місті Мелітополі Запорізької області та Запорізькій області Олена Жук нагородила грамотами Запорізької обласної ради тренерів-викладачів ДЮСШ.

Від Запорізької обласної ради привітав мелітопольців з відкриттям спортивного комплексу заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.06.2021