Стартував Всеукраїнський конкурс «Teacher Innovation Сup» для вчителів-новаторів

Уже з 1 травня розпочато прийом заявок від учасників, які виявлять бажання долучитися до найкращих представників професії та продемонструвати власні здобутки, напрацювання та розробки у сфері інновацій освітньої галузі. 

Для участі в конкурсі необхідно до 16 червня зареєструватися на сайті конкурсу та відправити кейс, який детально описує діяльність вчителя та його інноваційні методи в навчанні дітей. Вимоги до кейсу учасники отримають одразу після подачі заявки.

Взяти участь в конкурсі та запропонувати власні методики викладання може будь-який вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології, змінює систему освіти у своїй школі.

Призовий фонд конкурсу складає 150 000 грн. Головний переможець отримає 30 000 грн. Ще 70 000 грн. виділено на навчання для фіналістів конкурсу, оголошення яких відбудеться 2 липня. 50 000 грн. розраховано на нагороди для жінок-інноваторів, які працюють у школах в населених пунктах із кількістю громадян до 250 000 осіб. Усі учасники також отримають подарунки від партнерів.

Оголошення переможців відбудеться 20 липня у Києві.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, а його організатором виступила Комп’ютерна Академія «ШАГ».

Детальна інформація та подача заявок на сайті конкурсу «Teacher Innovation cup» https://teachercup.com.ua

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.05.2020