Сьогодні у Запорізькій області вводяться графіки погодинних відключень

Також протягом дня не виключені аварійні відключення – попереджають енергетики.

За інформацією ПАТ «Запоріжжяобленерго», за терміновим розпорядженням НЕК «Укренерго» з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області 24 листопада введено графіки стабілізаційних погодинних відключень електроенергії. 

Графіки діють із 06:00, відключення розпочалися із Четвертої черги. 

О 09:00 погашається Перша черга, за нею – Друга, далі – Третя. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення для Першої – Третьої черг повторюватимуться протягом дня. У випадку скасування дії графіків або змін у графікам, про це буде повідомлено додатково. 

У «Запоріжжяобленерго» наголошують, що протягом дня не виключені аварійні відключення електроенергії, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення нерегламентована. 

Крім того, у ПАТ «Запоріжжяобленерго» інформують, що наразі фахівці компанії розробляють нову схему відключень .

Втім вже зараз енергетики попереджають, що відключення споживачів Першої черги розпочнуться раніше запланованого часу (09:00), не виключено, що разом із ними доведеться погашати й Другу чергу, зазначають в енергокампанії.

 

Джерело: прес-служба ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
24.11.2022