Складні питання про відповідальну роботу

Запорізьким студентам розказали про особливості служби публічної влади.

У центрі патріотичного виховання молоді відбулася неформальна зустріч зі студентством та з представниками обласної ради та державної адміністрації.

Студенти запорізьких вишів ставили питання про особливості роботи депутатського корпусу та державної адміністрації. На їх питання відповідали керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Подорожко, депутат облради Ірина Руденко, заступник начальника управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Владислав Ковпак, в.о. директора Обласного центру патріотичного виховання молоді Дарина Точилина.

Як стати державним службовцем чи депутатом, чи потрібен для цієї роботи досвід і спеціальна освіта, як оцінюють свою роботу представники публічної влади, - ці питання ставили молоді люди і отримали на них цікаві відповіді. Кожен з учасників зустрічі розказав про свій шлях, про навчання й цілі на своїх посадах. А далі, зустріч перетворилася на дружню бесіду з важливих для різних поколінь тем: про реформу освіти, складність вибору професії, важливість життєвого досвіду та цілей для реалізації мрій.

Керуючий справами виконавчого апарату ради Володимир Подорожко розказав про проєкт облради зі стажування студентів й запросив молодь долучатися до спільної роботи у місцевому самоврядуванні.

- Публічна служба вимагає відповідальності, постійного підвищення кваліфікації, оновлення знань із законодавства. Та для того, аби молоді люди змогли зрозуміти специфіку роботи обласної ради, за моєї ініціативи ми ще у 2019 році запровадили програму стажування для студентів вищих навчальних закладів. Через пандемію це стажування довелося перенести, але ми зараз реанімуємо цю програму, бо побачили зацікавленість з боку студентів. Є зараз напрацювання також із національним університетом щодо практики для студентів, ми  проводимо зустрічі з молоддю, дні відкритих дверей, бо розуміємо важливість залучення молоді до роботи у місцевому самоврядуванні, та те, наскільки важливо для молоді знайти своє професійне покликання, - поділився Володимир Подорожко.

В.о. директора Обласного центру патріотичного виховання молоді Дарина Точилина зауважила, що зустріч пройшла за ініціативи студентів, а надалі подібний формат буде тільки розвиватися.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.06.2021