Широківська лікарня отримала від облради нове унікальне обладнання

Клініка «Сімейний лікар Широківської громади» отримала новий  відеогастроскоп – сучасне обладнання для діагностування  стравоходу та шлунку, а також ефективної діагностики онкозахворюваннь на різних стадіях.

Відеогастроскоп дозволяє проводити обстеження з мінімальним дискомфортом для пацієнта, значно скоротити час проведення процедури. Отримане зображення зберігатиметься для подальшого ретельного вивчення та визначення спеціалістом точного діагнозу. На придбання медичного обладнання наприкінці минулого року Запорізька обласна рада виділила 1,5 млн. гривень.

- Одне з наших завдань - створювати для пацієнтів медзакладів якісні та комфортні умови обстеження. Наявність сучасного відеогастроскопа в Широківській лікарні дозволить медзакладу не лише покращити якість діагностики, а й укласти  договір на новий пакет послуг з НСЗУ, що позитивно вплине на фінансово-економічні показники лікарні, - зазначив заступник голови обласної ради Владислав Куценко під час урочистої передачі нового діагностичного обладнання.

Медичне обстеження за допомогою відеогастроскопу  проводитиметься на безоплатній основі. Пройти його зможуть жителі не лише Широківської громади, а й інших населених пунктів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.02.2022