Сесійна зала Запорізької обласної ради зібрала 65 депутатів – сесія розпочалася

Сьогодні розпочала роботу 37 позачергова сесія Запорізької обласної ради. Кворум присутніх депутатів задовольнив вимоги організації роботи.  На порядку денному – питання змін до бюджету, низка майнових питань та кадрових призначень.

На початку заходу голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак висловив співчуття сім’ям загиблих захисників України. Пам’ять про земляків присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після урочистої частини, депутати обрали секретаріат сесії та ухвалили порядок денний, до якого включили 28 питань.

Після затвердження порядку денного, слово для виступів надали головам депутатських фракцій. Свої звернення, заяви та пропозиції виголосили Сергій Кальцев, Юрій Голота, Василь Хвостак, Олександр Старух, Ярослав Гришин і Тетяна Ковиліна. Крім того, Олексій Бєліков повідомив, що Геннадій Шевченко приєднався до депутатської групи політичної партії «Партія Володимира Буряка "Єднання"».

З огляду на карантинні обмеження, майже половину питань порядку денного вирішили проголосувати «пакетом», адже всі вони були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій та на засіданні Президії Запорізької обласної ради.

Одним із перших питань, що розглянули, було дострокове припинення повноважень депутата Запорізької обласної ради Яна Корольова, яке також входило до переліку питань «пакету». Присутні проголосували схвальним рішенням та продовжили розгляд інших питань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
11.06.2020