Серед переможців відкритого онлайн Кубку України зі спортивного орієнтування – вихованці «Центру туризму» Запорізької обласної ради

Юні спортсмени Запорізької області, вихованці комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради, стали активними учасниками відкритого онлайн Кубку України зі спортивного орієнтування.

Захід відбувався в рамках ІV етапу Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування DonOrientChamp. Учасниками Кубку стали 26 команд з усієї України (загальна кількість – 209 молодих спортсменів).

Змагання проходили серед юнаків та дівчат в різних вікових категоріях – від 10 до 21 років. Нашу область представляли дев’ять вихованців гуртків «Спортивного орієнтування» Центру туризму (керівники – Тетяна Жиленко та Сергій Некрасов).

Орієнтувальники віртуально пробігли дистанцію в онлайн-режимі, відмічаючи всі контрольні пункти на картах. За результатами змагань, команда Запорізької області посіла почесне трете місце.

Депутатський корпус і колектив «Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради вітають переможців змагання та їх керівників та бажають досягати нових спортивних вершин.