Села Широківської громади повністю облаштовані вуличним освітленням

У грудні минулого року, на сесії обласної ради, депутати ухвалили рішення про виділення 680 тис грн  для  встановлення вуличного освітлення в 4 селах Широківської громади: Петрополь,Червоний  Яр, Петропавлівка та Надія.

Під час робочої поїздки до Широківської громади  заступник голови обласної ради Владислав Куценко перевірив виконання робіт з встановлення вуличного освітлення на вулицях Ставкова у селі Петропавлівка та Вишнева у селі Петрополь. Це останні населені пункти в складі територіальної громади, в яких залишались вулиці без ліхтарів.

 -На жаль, у нас ще залишаються села, де й досі немає елементарного – вуличних ліхтарів. Ця проблема потребує особливої уваги. Неодноразово наголошував і продовжую наголошувати - кожна сільська вулиця Запорізької області має бути освітлена. Робота в цьому напрямку продовжуватиметься, - наголосив Владислав Куценко.

Заступник голови обласної ради також  відвідав Лукашевський навчально-виховний комплекс та Новопетрівську гімназію, де оглянув навчальне обладнання, що було придбане для навчальних закладів коштом обласного бюджету. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.01.2022