Санаторій «Глорія» має відновити втрачений статус «перлини приморського узбережжя»

Відповідне доручення отримав новопризначений виконуючий обов’язки директора Приморського санаторію медичної реабілітації «Глорія» Андрій Чумаченко.

Під час робочої поїздки до м.Приморськ перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім та заступник голови Владислав Куценко офіційно представили нового керівника  трудовому колективу. 

Санаторій медичної реабілітації «Глорія»  -  лікувально-реабілітаційний центр, який надає відновне лікування пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату, а також з терапевтичними, неврологічними та травматологічними діагнозами. Заклад розрахований на 160 ліжок і протягом року може приймати до 3 200 осіб.  Тривалий час «Глорія» вважалась єдиним санаторним закладом на Приморському узбережжі Азовського моря, який працював цілий рік, незалежно від курортного сезону.

Через карантині обмеження, з листопада минулого року, санаторій не працює. Зі 142 співробітників «Глорії» 85% були відправлені у вимушені відпустки.Територія закладу прийшла в занепад. 

- Ми дали доручення новому керівнику «Глорії» відновити роботу санаторію. Правову позицію, яка дозволяє почати роботу відпрацьовано нашим юридичним управлінням, проговорено з фінансовим управлінням. Є всі підстави для того, аби у невідкладному порядку було вжито ряд управлінських рішень для того, щоб робота була розпочата», - зазначив заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Після представлення колективу «Глорії»  нового керівника Людмила Любім та Владислав Куценко ознайомились з інфраструктурою санаторію.

-Відновлювати «Глорію» буде складно. Це не просте завдання, оскільки за останні 7 років санаторій був занедбаний. Є проблеми з облаштуванням території та корпусів. Водночас, впевнена, що на умовах співфінансування, спільними зусиллями місцевої громади та депутатів обласної ради ми зможемо повернути «Глорії» втрачений статус «перлини приморського узбережжя», - відзначила перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 
Дата публікації: 
25.03.2021