Розширено програми виплат для українців, які постраждали внаслідок війни

Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 17 травня.

Як повідомляють у Кабінеті Міністрів України, 17 травня Уряд на засіданні схвалив постанову, яка врегульовує питання обліку внутрішньо переміщених осіб, а також розширює програми виплат для українців, які не мають статус внутрішньо переміщеної особи.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Уряд запустив низку програм із міжнародними гуманітарними організаціями щодо виплат по 2,2-2,5 тис. грн щомісячно для внутрішньо переміщених осіб з числа найбільш вразливих соціальних категорій. Тепер відповідна програма буде розширена.

Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни, — підкреслив Прем’єр-міністр України.

Для отримання таких виплат українці можуть подати заявку на інформаційній платформі «єДопомога» (edopomoga.gov.ua), а з часом оформлювати заявку можна буде через Дію, повідомили в прес-службі КМУ.

Джерело: прес-служба Кабінету Міністрів України

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
18.05.2022