Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки запровадила пом’якшення карантинних заходів на території Запорізької області

У зв’язку з прийняттям постави Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» напередодні в онлайн-режимі відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Учасники засідання обговорили продовження карантину на території Запорізької області задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та запровадження пом’якшувальних заходів.

Найперше, заступник директора ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Мащак доповів про епідемічний стан на території Запорізької області.

Відповідно до прийнятих рішень, викладених у протоколі засідання ТЕБ та НС № 18 від 21.05.2020 року, в Запорізькій області з 22 травня дозволяється:

  • проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь більше ніж 50 осіб, можуть проводитися за погодженням із Міністерством охорони здоров’я за результатами перевірки епідемічних ризиків;
  • проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;
  • діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);
  • регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
  • відвідування закладів дошкільної освіти з 25.05. 2020 року;

Також було прийнято рішення на період карантину, який офіційно подовжили до 22 червня, розмежувати час початку та закінчення роботи суб’єктів господарювання для уникнення скупчення осіб у години пікового навантаження у громадському транспорті, позмінну роботу працівників та/або за можливості віддалену роботу в режимі реального часу в мережі Інтернет.

У зв’язку із запровадженням пом’якшувальних заходів під час дії карантину КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради припиняє цілодобове функціонування «гарячої» телефонної лінії облдержадміністрації.

Нагадаємо, що наступні пом’якшувальні заходи на території країни анонсовано на 1 червня. Рішення про послаблення або посилення (припинення) протиепідемічних заходів на території Запорізької області прийматимуться регіональною комісією ТЕБ та НС виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні не рідше одного разу на сім днів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
22.05.2020