Проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно працює в Україні вже 5 років

З цієї нагоди кращих поліцейських громад Запорізької області відзначили нагородами.

Урочистий захід, який відбувся в обласній філармонії, зібрав поліцейських та представників територіальних громад області.  У  заході взяла участь голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Від імені обласної ради  вона подякувала правоохоронцям за професійну роботу, за «24 на 7 на зв’язку» й висловила впевненість, що вже найближчим часом територіальні громади разом з поліцейськими розбудовуватимуть проєкт «Поліцейський офіцер громади» на деокупованих територіях.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» направлений на безпеку та захист населення. Він реалізовується у співпраці з місцевим самоврядуванням і  передбачає, що офіцер поліції постійно знаходиться на території громади, в якій працює, вибудовує комунікацію з жителями населеного пункту, орієнтується на їхні потреби. Разом з тим, поліцейські проводять профілактичні заходи, навчально-пізнавальну роботу серед жителів громад. До війни в Запорізькій області до участі у програмі долучилися 29 територіальних громад.

Кращі поліцейські отримали грамоти та відзнаки від територіальних громад області, обласного управління Національної поліції,  обласної державної адміністрації та обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.05.2023