Проблеми ЖКГ, ремонт доріг та транспортне забезпечення: запоріжці звертаються на «гарячу лінію» з пропозиціями та скаргами

19 вересня телефонну «гарячу лінію» з жителями області провела депутатка Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Світлана Македонська.

Протягом години вона відповідала на запитання заявників, проблемні питання, з якими зверталися додзвонювачі, депутатка взяла на контроль.

Додзвонювач із села Крилівське Широківської громади звернувся зі скаргою на незадовільний стан дороги у населеному пункті. Мешканка Запорізького району поділилася проблемою із транспортним забезпеченням. З її слів, одразу декілька сіл, - Московка, Микільське та Веселівське не мають належного сполучення з містом Вільнянськ та обласним центром. Декілька заявників звернулися до депутата обласної ради з проханням допомогти у розв’язанні проблем ЖКГ.

В межах депутатських повноважень Світлана Іванівна надала роз’яснення, додаткові листи будуть направлені до належних виконавців з вимогою про реагування.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.09.2023