Проблеми ВПО залишаються на порядку денному

Депутатка обласної ради Ірина Півень взяла участь у гарячій лінії обласного контактного центру. Усі озвучені протягом години проблеми були взяті на депутатський контроль.

Протягом години Ірина Півень відповідала на дзвінки від мешканців міста та області, по кожному з них вона надала вичерпні роз’яснення. Це були переважно питання соціального характеру, додзвонювачі говорили про наболіле – матеріальне становище, проблеми ЖКГ, звучали й питання правового характеру. Втім, традиційними залишаються потреби внутрішньо переміщених осіб. Цього разу до депутатки звернулась мешканка тимчасово окупованої території області, яка зараз проживає в Запоріжжі. Вона виховує двох дітей, один з яких має інвалідність. Родину забезпечили житлом, надали кімнату в гуртожитку, проте жінка поділилася, що кімната замала, тож попросила Ірину Півень допомогти у покращенні житлових умовах. Депутатка пообіцяла з’ясувати це питання й взяла звернення на особистий контроль.

На кожне зі звернень під час таких прямих ліній заявники отримують письмові відповіді та роз’яснення. Більшість з них за участі депутатів та відповідних служб вдається розв’язати в стислі терміни.

Нагадаємо, що обласного контактного центру можна вернутися й поза «прямими лініями» зручним для заявника засобом зв’язку – телефоном або в месенджері:

Телефон обласної гарячої лінії: 0-800-503-508

Чат-бот у Вайбер: https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber

Чат-бот в Телеграм: https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
27.10.2023