Проблеми медичних закладів та установ - на контролі у обласної ради

Заступник голови обласної ради Владислав Куценко взяв участь у розширеній нараді, ініційованій Департаментом охорони здоров’я Запорізької ОДА, щодо забезпечення виплат зарплат медичним працівникам.

По її завершенню Владислав Куценко провів низку робочих  зустрічей з керівниками окремих обласних медичних закладів та установ. Зокрема, з керівником обласного медичного центру репродукції людини Наталією Авраменко, керівником  обласного дошкільного закладу з надання психіатричної допомоги та реабілітації Олегом Борисовським, керівником  обласної клінічної дитячої лікарні Юрієм Борзенком, керівником обласного клінічного закладу з надання психіатричної допомоги Федором Паталахом, керівником регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Олександром Тищенком та керівником Запорізького медичного фахового коледжу Іриною Варавкою заступник голови облради обговорив  потреби закладів охорони здоров’я та їх готовність до анонсованого Президентом України Володимиром Зеленським збільшення зарплат лікарям – мінімум до 20 тис. гривень, медичним сестрам – мінімум до 13,5 тис. гривень.

-Вкотре наголошую: медицина залишається одним з пріоритетних напрямків нашої роботи. В грудні обласна рада ухвалила рішення щодо розподілу 29 млн грн  на зарплати медпрацівникам комунальних установ. Крім того, ми прийняли та направили звернення до центральних органів влади, в якому йдеться про необхідність скорегувати державний бюджет-2022, аби підвищення заробітних плат медпрацівникам було реальним, а не декларативним. Сподіваюсь, що нас почують, - зазначив Владислав Куценко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.01.2022