Працівники культури та майстри народного мистецтва області відзначають професійне свято

Сьогодні їх зібрали на урочистий захід, де привітали, відзначили нагородами за творчі досягнення та волонтерство, а також подарували патріотичну концертну програму.

На початку урочистостей гостей вітав учнівський оркестр музичного коледжу.

Сьогодні працівники закладів культури, театрів, обласної філармонії виконують важливу місію. В умовах війни вони підтримують військових, надихають запоріжців на спротив та стійкість у боротьбі проти рашистської навали. Крім того, майже всі обласні заклади культури та мистецтва стали осередками волонтерства, збирають допомогу для нужденних, плетуть сітки та готують для військових, проводять благодійні заходи.

З професійним святом запорізьких митців привітала депутат обласної ради Ірина Півень. Від імені обласного депутатського корпусу та голови облради Олени Жук вона подякувала їм за витримку, волонтерську та професійну діяльність.

-Серед працівників закладів культури області сьогодні багато тих, які встали на захист нашої незалежності. Серед нас також більшість волонтерів, які організовують допомогу військовим. Серед нас є й творчі люди, які надихаються подвигами наших героїв й підтримують українців новими творами й виставами. Коли рашисти зайшли на територію області вони нищили українські символи, літературу й витвори мистецтва. Але їм не вдасться знищити нашу культуру, наш народ. Ми незламні, ми бережемо свої традиції, в тому числі завдяки вам. Я вітаю всіх вас зі святом, бажаю натхнення, здоров’я, оптимізму й перемоги, - звернулась до присутніх Ірина Півень.

Кращих працівників закладів культури обласного підпорядкування було відзначено грамотами обласної ради.

Захід відбувся з дотриманням вимог безпеки.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.11.2023