Попри карантинні обмеження, керівництво обласної ради залишається на зв’язку з громадянами

17 лютого заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко взяв участь у  «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру та поспілкувався з жителями Запоріжжя та області.

Більшість питань, які протягом години громадяни поставили Владиславу Куценку, -  соціального захисту, щодо роботи лікарень та надання медичної допомоги, проблеми комунального характеру та ін.

Зокрема, мешканець села Піскошине, Мелітопольського району поскаржився, що після приєднання населеного пункту до Веселівської ОТГ місцевому ФАПу відключили електропостачання. Владислав Куценко пообіцяв розв’язати  проблему в найкоротші терміни. Він підкреслив, що медичні заклади не можна  відключати від енергопостачання за жодних умов, адже від їх роботи залежить здоров’я та життя людей. По всім іншим питанням заступник голови облради також надав вичерпні відповіді й відповідні доручення.

По завершенні прямої телефонної лінії Владислав Куценко ознайомився із роботою КУ «Запорізький обласний контактний центр» ЗОР й подякував його фахівцям за співпрацю.

Довідково: Протягом 2020 року обласним контактним центром опрацьовано 49 151 звернення, з них за номером обласної «гарячої лінії» та через Інтернет звернулись  26 195 заявників.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.02.2021