Після оновлення застосунок «Вивчаю - не чекаю» навчає українській мові в ігровій формі

Застосунок розрахований на учнів молодшої школи й відповідає стандартам НУШ.

Проект «Вивчаю — не чекаю» створений за сприяння Міністерства освіти і науки громадською спілкою «Освіторія» спільно з міжнародною організацією «War Child Holland».

У вересні 2022 року була запущена перша версія застосунку, у якій були уроки з математики. Відтепер після оновлення застосунок «Вивчаю – не чекаю» навчає не тільки математики, а й української мови .

У застосунку доступні перші уроки, які відповідають державній програмі початкової школи та стандартам НУШ. Тож усі учасники освітнього процесу, вчителі та школярі 1-4 класів, можуть завантажувати додаток, щоб опановувати новий матеріал.

Для розроблення навчального контенту «Освіторія» залучила найкращих педагогів, філологів, методистів, які є гарантами відповідності матеріалів до навчальної програми та вимог НУШ. Серед методистів – Інна Большакова та Ганна Остапенко, авторки підручників з української мови та літератури.

У застосунок додані твори близько 20 сучасних українських письменників: Зірка Мензатюк, Катерина Міхаліцина, Сашко Дерманський, Таня Стус та інші. Нові уроки будуть додаватися протягом року, а разом з ними і додаткові твори інших авторів.

Оновлена версія «Вивчаю – не чекаю» доступна на App Store та Google Play. Завантажити можна як на смартфон, так і на планшет.

 «Вивчаю – не чекаю» створено на основі методології мікронавчання міжнародної організації «War Child Holland». Застосунок є безкоштовним та працює без доступу до інтернету після попереднього завантаження. Контент для застосунку розроблявся за участю дітей, які пропонували свої ідеї щодо героїв, сюжетів.

Джерело: прес-служба Міністерства освіти України

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
31.01.2023