Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» розширюється ще на шість прифронтових областей

Пілотний проєкт стартував за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Компанія, отримавши ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами, приймах замовлення у Сумській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Чернігівській, Донецькій та Харківській областях.

Проєкт «Укрпошта. Аптека» спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

• доступ до аптек, передусім у населених пунктах, де аптеки відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни; 

• доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці; 

• медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».

Аби придбати лікарські засоби, необхідно зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. 

Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати, а також користуватися програмою «Доступні ліки». Надалі асортимент буде розширено. 

Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безоплатна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку при отриманні. 

Терміни доставки наразі становлять до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення).Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.

Дата публікації: 
09.07.2024