Підтримка влади загарбників – зрада інтересів народу України

Дії всіх депутатів ЗОР на підтримку російських загарбників у Мелітополі, Дніпрорудному або будь-якому населеному пункті нашого краю - зрада інтересів народу, Конституції та принципів місцевого самоврядування. Про це заявила голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Така поведінка неприпустима для депутата обласної ради, вимагає засудження й відповідного до Закону України покарання:

- В той час, як рашисти знищують українські міста, катують людей, піддають сумніву суверенітет нашої країни, виступати на боці окупантів, демонструвати прихильність символам російської пропаганди – токсичність і зрада.

Щодня Запоріжжя приймає евакуаційні колони з людьми, які шукають прихисток від війни та приниження, які несе «руський мир», а ті, хто не зміг покинути тимчасово окуповані території, живуть в страху під дулами російських автоматів. Ми намагаємося віднайти можливі шляхи для комунікації з кожною громадою області, об’єднуємо зусилля з міжнародними партнерами, підтримуємо Збройні сили України й віримо у перемогу нашої держави. Поодинокі ганебні випадки не зламають цю віру. Запорізька обласна рада завжди стоятиме на захисті інтересів громади, єдності й незалежності України, - заявила Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
10.05.2022