Під час карантину мешканці області все більше використовують телефонний зв’язок із владою для вирішення нагальних проблем

Під час епідемії коронавірусу та дії всеукраїнського карантину саме телефонний зв’язок став одним з основних каналом комунікації влади з громадськістю, особливо у зв’язку з тимчасовим призупиненням особистих прийомів. Саме на цьому наголосив депутат Запорізької обласної ради Василь Хвостак під час проведення прямої телефонної лінії, яка відбулась на базі обласного контактного центру напередодні.

Всього під час лінії надійшло 14 дзвінків від мешканців області. Найбільш активними були жителі обласного центру, особливо Шевченківського та Вознесенівського району. Дзвінки надходили також з Більмацького району.

Використовуючи нагоду, Василь Хвостак поспілкувався із виборцями та відповів на запитання про основні плани та напрямки роботи на закріпленій території. Зокрема, мешканець Шевченківського району цікавився станом робіт по введенню в експлуатацію дитячого протитуберкульозного санаторію. Окрім цього, жителі району цікавились термінами проведення робіт з благоустрою паркової зони. Василь Хвостак пояснив, що з депутатського фонду було виділено 200 тис грн на розробку проєктної документації, а отже роботи мають розпочатись найближчим часом.

Також надійшов дзвінок від жителя обласного центру з приводу облаштування зупинки навпроти Кушугумського кладовища. У відповідь на це Василь Хвостак розповів про винайдені шляхи вирішення даного питання. Традиційно, значна кількість дзвінків надходила з приводу матеріальної допомоги. Василь Хвостак уважно поставився до кожного питання та пообіцяв допомогти. З однією заявницею, яка має дитину з інвалідністю та перебуває в дуже скрутному становищі, Василь Хвостак домовився про особисту зустріч одразу після закінчення телефонної лінії.

Заявниця Вознесенівського району порушила перед депутатом питання забезпечення медичних закладів області, зокрема обласної інфекційної клінічної лікарні, необхідними препаратами та апаратами штучної вентиляції легень на час дії всеукраїнського карантину.

За результатами проведення телефонної лінії було зареєстровано відповідні депутатські звернення та направлені на розгляд виконавцям.

Довідково: поставити запитання та повідомити про проблеми мешканці області мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по четвер з  8.00 до 17.00, в п'ятницю з 8.00 до 15.45.

Дзвінки безкоштовні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.07.2020