Перспективи відновлення зруйнованої інфраструктури та житлового фонду обговорювались під час зустрічі керівництва області з народними депутатами та представниками міжфракційного депутатського об’єднання «Добробат»

Засідання, участь в якому взяли заступник голови обласної ради Владислав Куценко, керівництво Запорізької обласної військової адміністрації, керівники силових структур і відомств області, а також народні депутати, представники міжфракційного депутатського об’єднання «Добробат – добровольчий будівельний батальйон», відбулась в  школі-інтернаті «Козацький ліцей».

Під час зустрічі обговорювались хід робіт з відновлення пошкодженого внаслідок російських ударів житла та об’єктів інфраструктури в Запоріжжі та області, а також співпраця в цьому питанні з волонтерськими організаціями.

За озвученою на засіданні інформацією, станом на середину квітня зруйновано та пошкоджено близько 5 000 житлових будинків, 207 закладів та установ освіти, 48 об’єктів охорони здоров’я.

Крім того, присутні обговорили стан розслідування випадків розкрадання та привласнення бюджетних коштів, що були виділені на ремонт житлових будинків та об’єктів цивільної й критичної інфраструктури, що зазнали руйнувань через російські обстріли.

-Вважаю, що особи, котрі в цей надскладний час наважуються гріти руки на відновлені житлових будівель та зруйнованих об’єктів інфраструктури, мають відповідати за всією строгістю закону. Ніяких потурань або пом’якшень. Подібні розкрадання мають каратись максимально суворо без огляду на посади та регалії, - наголосив Владислав Куценко.

 

Дата публікації: 
25.04.2023