Перший заступник голови облради Людмила Любім протягом години відповідала на запитання жителів області, які взяли участь у прямій лінії

До обласного контактного центру цього дня звернулися жителі територіальних громад Василівського, Запорізького районів, міст Бердянська та Запоріжжя. Люди говорили про захмарні тарифи за послуги ЖКГ, незадовільний стан  житлового фонду. Жителька Запоріжжя поскаржились на відсутність пішохідної частини дороги до кладовища Св. Миколая на Верхній Хортиці.  Вона висловила занепокоєння щодо безпеки руху для людей, які пішки долають сюди відстань від зупинки громадського транспорту.

Декілька дзвінків від жителів сільських районів стосувалися земельних питань, - оформлення земельних ділянок, використання пайових земель фермерами без укладання договорів і т.д. Людмила Любім надала додзвонювачам вичерпну інформацію та відзначила, що з введенням в дію ринку землі, кількість людей, які звертаються з такими питаннями, лише збільшується.

Людмила Сергіївна відзначила, що реформа децентралізації збільшила повноваження органів місцевої влади, тож більшість питань, із якими заявники звернулися до обласного контактного центру, вирішуються на місцях і часто залежать від активної громадської позиції самих мешканців. Та всі заявники отримали необхідні роз’яснення, а на запитання, які потребують більш ретельного вивчення, будуть надані письмові відповіді.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
17.06.2021