Перший дистанційний День молоді пройшов успішно

Навіть попри карантин комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради не оминув традиційний Всеукраїнський день молоді. Його святкування стало першою офлайн подією установи після тривалого часу обмежень, яке минуло  із урахуванням усіх карантинних заходів.

На галявині поруч із Центром молоді розташувався міні-кінозал під відкритим небом. До перегляду могли долучилися всі бажаючі, за умови наявності маски та збереження дистанції. Учасники заходу мали змогу подивитися документальну стрічку «Українські шерифи» (2015). Сюжет фільму розгортається у селі Стара Збур’ївка, що у Херсонській області, два жителі якого беруть на себе відповідальність за добробут та безпеку рідної громади. Цей фільм отримав відзнаку на Амстердамському фестивалі документальних фільмів IDFA, де експерти відмітили його гумор та універсальне зображення життя маленьких містечок та сіл.

Паралельно з цим подія відбувалася онлайн за сприяння Кіноклубів Docudays UA та запорізької ГО «Сultprojector». У Zoom-конференції учасники могли обговорити, наскільки ця стрічка віддзеркалює новітню історію країни крізь події у маленькому південному селі. Таким чином молодь отримала порцію натхнення на вибір активної громадської позиції.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.06.2020