«Перша освітня програма для вчителів STEAM-Camp почала формувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату», – Олена Жук

Сьогодні фінішувала пілотна лідерська освітня програма для вчителів STEAM-Camp.

Цей масштабний проєкт, націлений на покращення якості викладання точних наук у школах, підтримали Запорізька обласна рада, громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій» і комбінат «Запоріжсталь». Голова Запорізької обласної ради Олена Жук зустрілась з учасниками проєкту, аби підвести його підсумки.

-Я уважно спостерігаю за процесами, які відбуваються в школах Запорізької області. І як мама, і як голова Запорізької обласної ради. І для мене вкрай важливим є розвиток освіти, зокрема, точних наук, які допомагатимуть рухати технологічний прогрес нашого регіону і нашої країни. Перша освітня програма для вчителів STEAM-Camp почала формувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату. І це - лише початок, - впевнена Олена Жук. Голова Запорізької облради побажала учасникам і учасницям проєкту гарно відпочити цього літа і з новими силами почати втілювати в школі свої найсміливіші ідеї.

Вітаючи педагогів Запоріжжя, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко висловив сподівання, що цей проєкт дасть нові можливості для навчання запорізьких дітей. Він подякував обласній раді за партнерську підтримку.

Нагадаємо, лідерська освітня програма для вчителів STEAM-Camp – це  5 тематичних триденних модулі в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів країни у галузях:

– лідерство у навчанні (liberal arts);

– сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);

– діджиталізація у школі;

– мислення та робота з інформацією;

– ефективна комунікація для вчителя-лідера.

До програми потрапили близько 600  вчителів Запоріжжя, Кривого Рогу та Маріуполя. Після навчання 900 вчителів STEAM-напрямків із промислових міст України зможуть поглянути на систему освіти по-новому. Як підрахували організатори, після 390 годин навчання понад 5 тисяч українських школярів отримають можливість обрати технічну професію майбутнього і побудувати кар’єру в Україні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.06.2021