Патріотичне свято й корисне дозвілля: до Дня вишиванки у Козацькому ліцеї провели креативний захід для дітей

Творчі колективи підготували концертну програму, а комунальні заклади позашкільної освіти організували творчі майстер-класи.

На шкільному подвір'ї зібралися понад 100 дітей, а кожен з присутніх вдягнув святкову вишиванку, тож тут зібрався справжній фестиваль вишиванок.

У заході взяли участь голова Запорізької обласної ради Олена Жук, заступник голови облради Владислав Куценко, депутати обласної ради Аскад Ашурбеков, Оксана Бугайчук, Олександр Коваленко, Світлана Македонська, Ірина Півень та Микола Ярмощук. Під час урочистої частини гостей свята привітав також голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

Олена Жук зауважила, що сьогодні багато містян вбралися у вишиванки, гордо демонструючи українську символіку.

- Символізм особливо важливий зараз, в умовах війни. Це колосальна підтримка духу, настрою, це чергова демонстрація того, що все буде Україна. Я особисто знаю людей, які зараз знаходяться в окупації і ховають вишиванку від окупантів. Бо знають, що вже невдовзі вулицями Мелітополя та Енергодару, Полог та Бердянська буде численний марш наших у вишиванках та під українськими прапорами. Вітаю вас зі святом. Слава Україні! - звернулась до присутніх голова обласної ради, й у відповідь пролунало дружнє: «Героям Слава!».

Заступник голови облради Владислав Куценко зауважив, що сьогодні вишиванка стала символом незламності духу й прикладом поваги до народних традицій в усьому світі.

- Сьогодні ми довели всьому світові, що вишиванка це не тільки данина традиціям минулого, а й символ боротьби. Вишиванки сьогодні вдягають по всьому світу: і в Європі, і в Канаді, і в США, і в Азії. На підтримку нас з вами. Вишиванка символізує традиції минулого, сучасності та майбутньої перемоги нашої держави, - акцентував Владислав Куценко.

По завершенні урочистої частини й святкової програми гості свята змогли познайомитися з роботою обласних комунальних закладів позашкільної освіти та взяти участь у майстер-класах з художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного напрямів.

Організатори також подбали про безпеку та комфортне перебування на святі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
18.05.2023