Органи місцевого самоврядування Запорізької області співпрацюють із аудиторською службою

За п’ять місяців поточного року під час заходів державного фінансового контролю встановлено порушень на суму 94,5 млн гривень, до бюджету відшкодовано понад 28 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 30 управлінських рішень та виконали 6 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Для забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 13 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 12 досудових розслідувань, направлено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами заходів контролю та вручено 5 повідомлень за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 46 осіб. До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, в 3 випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, у 2 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунути порушення, у одному випадку зменшено бюджетні асигнування.

Одержувачами повернуто 410 тис грн бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням.

Як зазначають в Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, результативність роботи державних аудиторів може бути ще вищою, але колектив Управління відчуває нестачу кадрів. Кваліфіковані економісти та будівельники, які бажають працювати в Управлінні, матимуть гідну зарплату та соціальний пакет. Тож, охочі працювати в Управлінні можуть взяти участь у конкурсі, який оголошено днями.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати в Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області
(м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 129), за телефоном: 097 923 86 01 та за посиланням:

http://zp.dasu.gov.ua/ua/plugins/userPages/28

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради за матеріалами пресслужби Управління Східного офісу Держаудислужби в Запорізькій області

 

 

 

 

 

Дата публікації: 
10.06.2021