Оновлені дані щодо ситуації з COVID-19 в Україні та Запорізькій області

За добу в Україні зафіксовано 11 нових випадків зараження, 10 з яких у Київській області і 1 - у Тернопільській. У Запорізькій області за останню добу нових випадків зараження не виявлено, 2 особи – під підозрою.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Наразі коронавірусну хворобу виявлено у Дніпропетровській (2 випадки), Донецькій (1 випадок), Житомирській (2 випадки – 1 летальний), Івано-Франківській (5 випадків – 1 летальний), Львівській (2 випадки), Тернопільській (2 випадки), Чернівецькій (25 випадків – 1 летальний), Черкаській (1 випадок), Київській областях (15 випадків) та у місті Київ (29 випадків). Вилікувалась 1 особа з Чернівецької області.

По Запорізькій області станом на 24 березня зареєстровано 26 підозр на зараження коронавірусом. З них 7 особам не підтвердили діагноз COVID-19, а аналізи останніх знаходяться на перевірці у вірусологічній референц-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я  МОЗ України». Усі особи з підозрою ізольовані та отримують необхідну медичну допомогу.

Більш детальна інформація - у відео-повідомленні від ДУ «Обласний лабораторний центр МОЗ України», які озвучила завідувач відділення організації епіддосліджень Марина Колерова.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
24.03.2020