Олена Жук взяла участь у студентському форумі та розповіла про діяльність Запорізької обласної ради

20 травня у Запорізькій політехніці вперше в історії університету відбувся Career Forum. Цей захід спрямований на абітурієнтів, які ще знаходяться у пошуку свого призвання та на початку кар'єрного шляху. Підлітки отримали можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями різних сфер діяльності.

З вітальним словом до гостей форуму звернувся ректор політехніки Віктор Грешта. На відкриття завітали також керівник Запорізької обласної прокуратури Сергій Спільник та директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк.

Голова Запорізької облради Олена Жук взяла участь у заході як спікер. Вона розповіла про свій кар'єрний шлях та особливості роботи обласної ради в умовах воєнного стану. В кінці презентації Олена Жук звернулася до аудиторії:

- Обов'язково скористайтеся цим часом в університеті. Використайте цей час та ресурс з користю. Інвестуйте в себе, у свої знання, бо коли є знання та віра в себе, то можливо все. Воєнний час показав, що, на жаль, можна втратити майно, бізнес, оселю, але, маючи освіту та навички, можна все відновити та зробити ще кращим. Інвестуйте в себе і ви обов'язково отримаєте бажаний результат, - підкреслила голова обласної ради.

Виступ завершився сесією питання-відповіді.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.05.2023