Олена Жук привітала запорізьких рятувальників з Днем Незалежності України

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області 24 серпня, з нагоди відзначення 32-ї річниці незалежності України, відбулася церемонія вручення відзнак і нагород особовому складу.

За проявлений професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, героїзм, мужність та відвагу, які проявилися під час ліквідації надзвичайних подій, а також з нагоди святкування Дня Незалежності України, 34 співробітники Головного управління та підпорядкованих підрозділів були нагороджені відзнаками та нагородами від обласної влади.

- Рятувати та берегти життя інших людей – надзвичайна робота. Ваша відданість та мужність, професіоналізм та готовність допомагати в будь-яких небезпечних ситуаціях роблять нашу державу сильнішою та безпечнішою. Нехай ваша важлива праця завжди приносить позитивні результати, а вас оточує повага та підтримка у всіх починаннях. З Днем Незалежності України! – звернулася до працівників ДСНС голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

До привітань доєдналися голова обласної військової адміністрації Юрій Малашко, а також т.в.о. начальника ДСНС області Владислав Гусинський.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
24.08.2023