Олена Жук привітала випускників Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії

Сьогодні, 2 лютого, 154 магістри Академії отримали дипломи про завершення навчання й побажання подальших успіхів в обраній професії.

Хортицька академія багато років готує фахівців у таких потрібних галузях як психологія й фізична реабілітація, соціальна педагогіка та ін. Маючи багаторічний досвід наукової діяльності, практичного застосування розроблених інновацій, навчальний заклад зберігає за собою лідерські позиції серед освітян, передаючи цінні знання своїм студентам. Більшість із них зберігають вірність обраній професії, залишаючись у рідному місті.

Вручаючи дипломи магістрам, Олена Жук висловила надію, що отриманні знання й навички стануть міцною основою для їх подальшого успіху.

-На вашу долю випало чимало випробувань і я розумію якими непростими для кожного з вас були ці роки здобуття знань. Вірю, що вас це лише зміцнило у переконанні, що ви обрали важливу професію, яка, переконана, стане вашим покликанням на довгі роки. Дякую викладачам Хортицької національної академії, що виховуєте професіоналів, патріотів свої країни та рідного краю, - зауважила голова облради.

У заході також взяли участь депутатка облради, проректор з освітнього процесу та інвестиційної діяльності Академії Елліна Позднякова-Кирбят’єва, директор департаменту освіти ОДА Людмила Бухаріна, чисельні друзі та партнери Академії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.02.2024