Олена Жук: «Ми ретельно плануємо та шукаємо шляхи возз’єднання»

Голова Запорізької обласної ради зустрілася зі знімальною групою RSI – Swiss Television of Italian та розповіла про поточну ситуацію в регіоні.

Насамперед журналістів європейського медіа цікавили очікування запоріжців перед контрнаступом ЗСУ.

- Ми не очікуємо, а щодня маємо робити та робимо те, що приведе до нашої Перемоги. Ситуація на тимчасово окупованих територіях Запорізької області стабільно складна, адже ми не можемо повноцінно задовольняти потреби наших людей. Поки на наших територіях знаходяться загарбники, ми розуміємо, що статися може що завгодно. Але це не зупиняє нашу щоденну роботу. Наразі ми ретельно плануємо та шукаємо шляхи возз’єднання родин, людей та територій. Перемога буде за нами! – зазначила Олена Жук в інтерв’ю виданню.

Також у розмові торкнулися теми, яка вже майже півтора роки хвилює увесь світ: безпека на Запорізькій атомній електростанції. Очільниця облради підкреслила, що єдиним можливим шляхом забезпечення стабільної та безпечної роботи атомної станції є вихід російських загарбників з території станції та повернення висококваліфікованих українських фахівців на свої робочі місця.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
31.05.2023