Олена Жук: Ми маємо гідність і готові боротися за наші цінності: свободу, честь, незалежність, право обирати і бути обраними

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи - пам’ятна дата, з якої починалися революції в сучасній незалежній Україні. Вони привели до структурних трансформацій у житті нашої держави і показали, що українці вміють об’єднуватися та спільними зусиллями досягати серйозних результатів.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук звернулася до українців з вітальним словом:

- Ми - українці - зробили свій вибір. Свідомо обрали шлях до розвитку, свободи та майбутнього. У 2013 році тисячі людей гучно заявили, що ми хочемо закріпитися в європейській родині, щоб мати ще більше можливостей будувати демократичну країну з розвинутою економікою. Бо інший шлях відправив би нас до рабства. Імперії зла це не сподобалось. Майже дев’ять років вона активно намагається знищити нас фізично та морально, розтоптати нашу державу та зруйнувати країну. Але ми маємо гідність і готові боротися за наші цінності: свободу, честь, незалежність, право обирати і бути обраними. Вшануйте сьогодні усіх, хто боровся та бореться за Гідність та Свободу України. Дякуємо вам за Україну, - зазначила Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.11.2022