Оголошені переможці обласного конкурсу «Студент року-2020»

Нагородження відбулося у Міжнародний день студента. 14 переможців привітали з обласної ради онлайн.

З огляду на епідеміологічну ситуацію урочистий захід вирішили провести в режимі Zoom-конференції, в якій взяли участь переможці, представники вищих навчальних закладів області. Від обласної ради студентів привітав начальник відділу міжнародних відносин та інвестицій  Володимир Головешко.

Він відзначив важливу роль студентства у політичній та культурній складовій розвитку європейських держав, згадавши про створення Міжнародного дня студента. Його започаткувала Міжнародна Рада Студентів ще 1941 року на честь трагічних подій восени 1939 року в Празі – 17 листопада відбулися масові арешти й побиття студентів після проведеної демонстрації на честь річниці створення Чехословацької республіки і протестів  проти нацистської окупації.

- Сьогоднішня молодь так само активна, завжди в русі подій, в авангарді суспільних змін. Крім того, студентство – це рушійна сила культурних змін, позитивного ставлення до життя, натхненники оптимізму й надія на наше майбутнє. Від імені обласної ради вітаю переможців та всіх студентів, що сьогодні здобувають вищу освіту й бажаю кожному з вас успішних проєктів,  цікавих відкриттів.

Він також вручив кращим студентам навчальних закладів області грамоти Запорізької обласної ради, щоправда, сьогодні лише в онлайн форматі. Пізніше нагороди, ціні подарунки й заохочення переможці отримають у своїх навчальних закладах.

Зауважимо, що номінантів обирали конкурсне журі, визначивши кращих в таких номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування», «Студент – суспільний діяч», «Студент – артист», «Студент – вчений», «Студент – спортсмен», «Студент – волонтер», «Студент-патріот», «Студент – староста року», «Студентська сім’я», «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації.

Студентство привітали також голова обласної державної адміністрації Віталій Боговін, заступник голови ОДА Олександр Свістун. Своїх колег по навчанню привітала й  Катерина Кабанова – співголова обласної студентської ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
17.11.2020