Офіційна заява

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному. Лабораторно підтверджено, що він інфікований на COVID-19. Наразі, голова обласної ради знаходиться  вдома під наглядом сімейного лікаря. Його родина знаходиться у самоізоляції.

Григорій Самардак звертається до усіх мешканців області з побажанням міцного здоров’я, перш за все, та проханням відповідально поставитися до вжитих в країні і в області карантинних заходів. Він також дякує лікарям, які сьогодні надають допомогу мешканцям області.

Нагадаємо, що Запорізька обласна рада змінила режим роботи й обмежила прийом громадян, також були вжиті усі необхідні заходи відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р, постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу 2019-nCoV» від 11.03.2020 № 211 (зі змінами), враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.03.2020