Облрада відзначила роботу керівника управління поліції охорони в Запорізькій області

Охорона громадського порядку та безпеки є пріоритетом для Запорізької обласної ради. Сьогодні перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков зустрівся з колективом управління поліції охорони в Запорізькій області Департаменту поліції охорони Національної поліції України і привітав начальника цього підрозділу – Сергія Рубанова – з 60-річчям.

Від Запорізької облради Єгор Семенков вручив Сергію Рубанову орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеню.

- Охорона стратегічних об’єктів і, в нинішніх умовах, сільськогосподарських угідь є вкрай важливим фактором благополуччя запорізьких виробничників і аграріїв. Тож, від професіоналізму поліції охорони, її фахівців і керівництва, залежить успішність розвитку економіки Запорізького краю, - зазначив Єгор  Семенков і від депутатського корпусу побажав Сергію Рубанову залишатись керівником надійного підрозділу і вдосконалювати навички охорони громадського порядку і безпеки, а також зберігати козацьке здоров’я і позитивний погляд на життя.

Подякувавши за відзнаку, начальник управління поліції охорони в Запорізькій області Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергій Рубанов зазначив, що це – не тільки визнання його особистих заслуг, а й здобутків всього колективу підрозділу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

 

 

Дата публікації: 
15.07.2020