Обласну інфекційну лікарню очолив Олександр Педченко

Його кандидатуру на посаду директора КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» підтримано депутатським корпусом Запорізької обласної ради, Запорізькою ОВА, а також трудовим колективом медичного закладу.

Нового керівника представили трудовому колективу заступник голови Владислав Куценко разом з депутатами Наталією Авраменко, Аскадом Ашурбековим, Іриною Півень, Станіславом Чередніченком та директоркою Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОВА Вікторією Клименко.

- Основне завдання перед новопризначеним керівником – зберегти кожне робоче місце й кожного співробітника медичного закладу. Олександру Педченку доведеться працювати в непростий час – в умовах воєнного стану та обмеженого фінансування з боку НСЗУ. Проте, я впевнений що його професійні якості та досвід дозволять обласній інфекційній лікарні пройти складні часи без втрат, - зазначив Владислав Куценко.

З березня 2021 року Олександр Педченко працював на посаді заступника директора КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» з управління персоналом та юридичних питань. В лютому 2023 рокув він був призначений на посаду т.в.о. директора Обласної інфекційної лікарні. На початку травня до Запорізької обласної ради надійшов лист за підписом майже 250 співробітників ЗОІКЛ, в якому співробітники медичного закладу відзначили високі професіональні якості Олександра Педченка, ти висловили йому свою довіру.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
30.05.2023