Обласна рада розвиває нові напрямки співпраці з Товариством Червоного Хреста

Завдяки спільній роботі у комунальній школі-інтернаті №7 Запорізької обласної ради  з’явився новий генератор. 

У «Запорізькій загальноосвітній школі-інтернаті №7» до початку повномасштабного вторгнення навчалося та проходило реабілітацію 417 хлопців та дівчат з усіх куточків Запорізької області. Як розповідає директор закладу Віктор Тлєуш, сьогодні майже 60% вихованців інтернату залишаються у Запоріжжі. Для них організовано онлайн-навчання, продовжують працювати позашкільні гуртки. Колектив закладу попри війну не лише зберігає високу якість освітніх послуг, але й засвоює нові напрямки діяльності.

Від початку війни інтернат прийняв у своїх стінах майже дві тисячі переселенців, працівники закладу ведуть активну волонтерську діяльність, на базі школи відкрито «Пункт незламності».

Саме для забезпечення сталої роботи «Пункту незламності» закладу знадобився новий генератор. Старий – 2015 року виробництва – не витримував навантаження та виходив з ладу.

Забезпечити школу-інтернат новим генератором вдалося завдяки співпраці депутатів обласної ради з Товариством Червоного Хреста.

Як розповіла депутат обласної ради Оксана Бугайчук, із Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста та її керівницею Оксаною Бекетовою тісно співпрацювали ще до початку війни. Наразі у зв'язку з новими викликами, розвиваються нові напрямки спільної роботи. Зокрема, оснащення комунальних закладів обласної ради генераторами.

Сьогодні депутат обласної ради Оксана Бугайчук та голова Запорізької міської організації Товариства Червоного Хреста Олександр Кравченко відвідали обласну школу-інтернат №7. Вони поспілкувалися з керівником закладу Віктором Тлєушем, ознайомилися з роботою колективу, обговорили можливості подальшої співпраці.

Як зазначила Оксана Бугайчук, налагодження та координація гуманітарної допомоги переселенцям, військовим, обласним підприємствам та закладам в умовах війни сьогодні є одним з пріоритетних напрямків у роботі обласної ради. Товариство Червоного Хреста має великий досвід у реалізації гуманітарних місій та розгалужену мережу волонтерів, тому залишається перспективним партнером для обласної влади у реалізації цих завдань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
22.02.2023