Обласна рада позбавила нагород жителя Токмака, який підтримав окупантів

За співпрацю з окупантами обласна рада позбавила орденів  «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ та ІІ ступеню  Валерія Шаповала.

Свого часу він  очолював відділ у справах молоді та спорту Токмацької міської ради, займався тренерською діяльністю та  змінив своїм переконанням й громаді рідного краю, підтримавши сепаратистів і окупаційний режим у  Токмаку. Дії колаборанта не сумісні з визначеними підставами для нагородження відзнаками Запорізької обласної ради, - наголосила голова обласної ради Олена Жук. Тож розпорядженням голови обласної ради скасовано розпорядження про нагородження  Шаповала В.Д.  орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня та орденом «За Заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

-Це прикрий, ганебний вчинок зрадника, який несумісний з високою відзнакою, яку свого часу надали йому земляки, жителі Токмака. Сьогодні вони як і жителі інших місті та сіл області, які   опинилися у тимчасовій окупації, потерпають від свавілля рашистів, приниження й злочинів, які чинять російські загарбники  та все ж  усіма можливими способами виборюють перемогу. Людина, яка стала на бік ворога, стає в один ряд зі злочинцями й паплюжить значення орденів за заслуги перед Запорізьким краєм та ганьбить людей, які відстоюють свої нагороди на фронті, захищаючи Батьківщину зі зброєю в руках - підкреслила голова Запорізької обласної  ради Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.05.2022