Обласна рада підсилює контроль за фінансово-господарською діяльністю медичних закладів регіону

Крім перевірок комунальних закладів, установ та підприємств буде здійснюватися детальний моніторинг закупівель, що здійснюються у галузі охорони здоров’я.

Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної ради Олени Жук відбулося дев’ятнадцяте засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Члени координаційної ради розглянули чотирнадцять питань порядку денного, що стосуються фінансово-господарської діяльності комунальних закладів, установ та підприємств, що підпорядковуються обласній раді. Йдеться про внесення змін до кошторисів, штатних розкладів, погодження кадрових питань тощо.

За результатами засідання також ухвалено рішення про здійснення обласною радою моніторингу закупівель, які проводять обласні комунальні підприємства та установи медичного спрямування.

Одним з приводів для ухвалення цього рішення стала ситуація, яка склалася в КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР щодо прийняття рішення на закупівлю діагностичного та реабілітаційного обладнання.

Як зазначила голова обласної ради Олена Жук, наразі цією ситуацією опікуються правоохоронні органи, а обласна рада після розгляду усіх деталей та пояснень з боку керівництва підприємства ухвалюватиме подальші рішення.

Згідно з рішенням координаційно-дорадчої ради буде здійснюватися моніторинг медичних закупівель на суму від 500 тис. грн. Головна мета підсилення контролю з боку обласної ради – недопущення неефективного використання бюджетних коштів та можливість оперативно реагувати на їх нецільове використання в тому числі з залученням правоохоронних органів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
16.09.2022