Обласна рада готова до налагодження діалогу з підприємцями регіону

Бюджет області та ефективна робота малого й середнього бізнесу – взаємопов’язані речі. Про це перший заступник голови обласної ради Людмила Любім заявила під час експертного обговорення економічних викликів, які чекають на Запорізьку область у 2021 році.

У зустрічі, яка відбулася в Запорізькому медіацентрі, взяли участь також депутат обласної ради Станіслав Чередніченко, представники обласної державної адміністрації, міської ради, бізнесу.

Експерти говорили про наслідки коронавірусу для економіки держави та Запорізької області зокрема, проблеми, з якими стикається влада та підприємницьке середовище.  Людмила Любім зосередила увагу присутніх на тому, що виконання обласного бюджету залежить від  роботи запорізьких підприємств, адже понад 70% надходжень до обласного бюджету становлять податки на доходи фізичних осіб.

- Зараз обласний бюджет направлений на те, щоб допомогти нашим медикам, підтримати галузь охорони здоров’я, на 2021 рік сформований ковідний фонд, це – пріоритети роботи сьогодні.  Але питання малого та середнього бізнесу також не менш важливі. Страждають підприємці – страждає й обласний бюджет. Це пов’язані речі. Діалог із бізнесом потрібно налагоджувати і на рівні державної адміністрації, і на рівні обласної ради,- підкреслила Людмила Любім.

Її підтримав  і депутат обласної ради Станіслав Чередніченко, який входить до складу постійної комісії з питань бюджету. Він також нагадав, що депутати обласної ради направили звернення до центральних органів влади щодо збільшення обсягу державної субвенції для Запорізької області, яка також є складовою обласного бюджету. Нагадаємо, що 29 грудня депутати обласної ради затвердили обласний кошторис на 2021 рік. Наступного року доходи обласного бюджету прогнозують на рівні 4 млрд 439,1 млн грн. З них власних коштів – 2 млрд 673,2 млн грн, трансферти з державного бюджету – 1 млрд 765,9 млн грн.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.01.2021