Обласна наукова бібліотека запрошує на "Свято поезії і гумору"

"Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека" обласної ради в День сміху та напередодні Дня народження письменника і гумориста Степана Олійника запрошує шанувальників мистецтва.

1 квітня о 13:00 у лекційній залі (1 поверх) бібліотеки лауреати премії ім. С. Олійника, письменники Микола Білокопитов і Пилип Юрик, а також журналістка Віра Середа подарують заряд гумору і позитиву - байки, пісні, бувальщини, гуморески і т.д. А Ольга Ліщук обіцяє відвідувачам гарний настрій, який забезпечить виконанням вокальних композицій.

До речі, напередодні у відділі  мистецтв обласної бібліотеки (6 поверх, хол) відкрилася виставка Олександра Глухова "Графіка старого міста". Тут представлені різноманатні пейзажі Запоріжжя, вулиці та дворики нашого міста, краєвиди найвідомішої перлини краю – «Таємничої Хортиці». Виставка працюватиме протягом місяця.

До відома: Олександр Глухов є членом молодіжної спілки художників України з 2010 року. Працює в техніках масляного живопису, графіки, малюнка. Перша персональна виставка митця «Зелена виставка» відбулася у 2008 році. Художник ілюстрував книгу О. Виженка «Історія запорізьких козаків для веселих дітлахів».

Усі заходи відбуваються з чітким дотриманням карантинних норм та правил.

Фото: сторінка Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки у Фейсбук

Відділ комунікаційЗапорізькоїобласної ради

 

Дата публікації: 
31.03.2021