Обласна інфекційна лікарня першою в області отримала звання кращого підприємства України в галузі медицини

КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради визнана кращим підприємством України в галузі «Медицина».

Асамблеєю ділових кіл, що проводила цей рейтинг серед підприємств України, видано відповідний висновок і диплом лауреата. Колектив комунального некомерційного підприємства із визнанням на всеукраїнському рівні привітала перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

- В першу чергу, дякую вам, дівчата, за те, що кожного дня йдете на боротьбу із небезпечною інфекцією. Ви – справжні герої нашого часу, - зазначила Людмила Любім, звертаючись до лікарів і медичних сестер, які зібрались для урочистого моменту на подвір’ї лікарні. – В тому, що ви і ваші колеги працюють самовіддано, системно і ефективно, ми не сумнівались. Рейтинг Асамблеї ділових кіл це тільки підтвердив. 

Директор КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Володимир Шинкаренко наголосив, що національний диплом і звання кращого підприємства України в галузі «Медицина» лікарня отримала першою в області. Кожен причетний до цієї спільної справи зміг потримати в руках диплом, яким визнано внесок запорізьких лікарів-інфекціоністів в боротьбу із подоланням коронавірусної хвороби на території Запорізької області.   

Під гучні оплески колег перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім вручила директору КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня»  Запорізької обласної ради Володимиру Шинкаренку Орден «Лідер України» за досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий особистий внесок у суспільно-економічний розвиток України.

Нагадаємо, сьогодні на базі обласної клінічної лікарні ведеться робота із забезпечення системою постачання кисню для надання невідкладних медичних заходів хворим на коронавірусну хворобу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.01.2021