На вулицях Запоріжжя і райцентрів лунатиме жива професійна музика (ВІДЕО)

Комунальний заклад «Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І.Майбороди» Запорізької обласної ради отримав нову високоякісну апаратуру.

Комплект обладнання дозволить юним музикантам проводити концерти  для запоріжців просто неба. Здійснити давню мрію викладачів і студентів музичного коледжу допоміг перший заступник голови Запорізької обласної ради, депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков. На закупку апаратури з його депутатського фонду перераховано близько 100 тис грн.

- Ми вже давно плекали надії розширити горизонти і виступати перед широким загалом. Вже і назву проєкту придумали: «Музичні вечори з музичним коледжем». Тож, тепер, коли депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков допоміг нам придбати колонки, мікшерський пульт та інше обладнання, ми зможемо весною і восени влаштовувати чудові концерти в парках і скверах, - зазначив директор КЗ «Запорізький фаховий музичний коледж ім. П.І.Майбороди» Запорізької обласної ради Сергій Пелюк.

За словами музикантів, відкриті концерти зможуть давати не тільки духовий оркестр, а й оркестр народних інструментів, хор, камерний оркестр, ансамбль скрипалів, вокалісти.

- Коли на вулицях лунає жива музика, якісні композиції у виконанні оркестру, - місто живе. Тож, музичні перфоманси, які студенти музичного коледжу зможуть влаштовувати у парках і скверах Запоріжжя і інших міських і районних центрах Запорізької області, - підніматимуть настрій всім запоріжцям і рівень культури громад. До того ж, такі концерти – чудова нагода для молодих музикантів реалізувати свої творчі здібності і продемонструвати таланти, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Апаратуру високого ґатунку – якість звуку при професійному виконанні – вже оцінили перші слухачі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
12.10.2020