На відкриття амбулаторії в селі Болгарка чекають понад 2 тисячі мешканців

Будівництво нового приміщення Коларівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, яка знаходиться на території села Болгарка Бердянського району, триває третій рік.

З ходом робіт під час поїздки до Бердянського району ознайомилась голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Разом з депутатами, лікарями та керівництвом району вони обговорили можливі шляхи розв’язання ситуації, що викликає занепокоєння мешканців Болгарки та сусідніх сіл, яких обслуговує лікарня.

Готовність об’єкта становить 90%. За словами завідувача медичного закладу Геннадія Петрова, внутрішні роботи в приміщені завершені, залишилось лише під’єднати будівлю до енергопостачання, встановити пожежну сигналізацію та облаштувати прилеглу територію. Будівництво виконує Департамент капітального будівництва ОДА.

- Нам доводиться робити ремонт у старій амбулаторії своїми силами, хоча коштів не вистачає, щоб виконати роботи, які б відповідали необхідним стандартам. А тут нова будівля, яка б забезпечила належний рівень медичного обслуговування, на жаль, стоїть у такому стані, - поділився лікар.

Обговоривши усі обставини, присутні висловили припущення, що в такій ситуації територіальна громада виступає зацікавленою стороною, а тому стане більш ефективним власником новозбудованого приміщення.

-На місці поспілкувались із керівництвом району, головним лікарем амбулаторії та депутатами обласної ради й знайшли рішення: клопотати про передачу майна зі спільної до комунальної власності сільської ради, аби громада могла самостійно завершити будівництво і, нарешті, відкрити двері амбулаторії для пацієнтів, - підвела риску голова обласної ради Олена Жук.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.03.2021