На території Запорізької області з’являться 6 урбан-парків

По дві локації – в Запоріжжі, Бердянську і Мелітополі.

Під час 6-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради виділено 294 тис грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації майбутніх парків.

Урбан-парк – це вільний, безбар’єрний спортивний простір для всіх бажаючих займатись спортом, що відкритий цілодобово. Тут можуть бути як ігрові майданчики, так і скейт-парк, стрітденс і івент-спот для занять вуличними танцями, бігові доріжки та інші приладдя для активного відпочинку.

Будуватимуть їх в рамках державних програм «Велике будівництво» та «Здорова Україна».

Передбачають такі локації в м. Запоріжжі: на території парку Трудової слави навпроти будинку №19 по вул. Південноукраїнська  та в західній частині парку Трудової слави навпроти будинку № 8 по вул. Паркова; в Бердянську: на території навпроти будинку № 47 по вул. Грецькій та в західній частині території стадіону «Торпедо» по вул. Лютеранській, 40; в Мелітополі: в західній частині Мелітопольського міського парку культури і відпочинку ім. Горького біля стадіону «Спартак» ім. О. Олексенка  та в південній частині Мелітопольського міського парку культури і відпочинку ім. Горького біля житлових будинків № 4 та № 6 по вул. Шмідта.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
12.11.2021