«На щастя, на долю!, - в обласній філармонії глядачів здивували мистецьким проєктом до Дня вишиванки

Концерт зібрав чимало глядачів і подарував всім приємні емоції. Відвідати обласну філармонію змогли також вимушені переселенці з тимчасово окупованих громад області, які зараз проживають в обласному центрі.

 Концертну програму підготували артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії, художній керівник – заслужений артист України Сергій Черногор. У колонній залі гостей зустрічав відомий дует музикантів – заслужена артистка України Ілона Турчанінова та лауреат міжнародних конкурсів Андрій Нетреба. Крім того, з нагоди свята у концертному залі відкрили виставку картин «Квітуча Україна» Запорізького міського об'єднання митців «Колорит».

З привітанням до присутніх звернувся заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко. Він  висловив слова захоплення запоріжцями, які саме сьогодні, коли ворог посягає на наші кордони, згуртувалися та разом упевнено крокують до Перемоги. Чималу роль у цій боротьбі відіграє культура, а колектив Запорізької обласної філармонії впевнено тримає свої позиції., - зауважив посадовець.

Серед гостей обласної філармонії також була присутня депутатка обласної ради Ірина Півень. Вона подякувала організаторам за можливість відвідати святкову програму для 84 внутрішньо переміщених осіб Бердянського району. Культура надихає, підтримує й об’єднує у спільному прагненні до Перемоги України.

Свої враження від концерту глядачі висловили гучними аплодисментами. Організатори та артисти також подякували ЗСУ за можливість дарувати запоріжцям зустріч з мистецтвом.

Фото: Сайт КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
19.05.2023