На порядку денному сесії – кадрові питання

Під час тридцять сьомої позачергової сесії обласної ради  депутати розглянули низку кадрових питань, зокрема, продовжили термін дії контрактів з директорами  комунальних підприємств та закладів.

Зокрема, контракти подовжили з директорами закладів галузі освіти:  директором КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» ЗОР Ганною Тихомировою, директором КЗ «Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю» ЗОР Ларисою Біловою, директором КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР Олександром Романчуком.  Ще на п’ять років подовжили контракти з директором КНП «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР  Костянтином Малашенком та директором КНП «Запорізький регіональний протипухлинний центр» Михайлом Єсаянцом.

Також на порядок денний було винесено питання про подовження терміну дії контракту з директором  КУ «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» ЗОР Андрієм Кондратенком та директором КП «Універс» ЗОР Сергієм  Мазуренком. Більшістю голосів депутати підтримали ці рішення.

Заяву про звільнення за власним бажанням через життєві обставини написала директор КНП «Глорія» Валентина Юрків, тож депутати підтримали рішення про її звільнення й припинення раніше укладеного контракту. Рішенням сесії також звільнений директор КУ «Бердянський геріатричний пансіонат» ЗОР Володимир Мілакумов по завершені укладеного з ним контракту. Втім, депутати підтримали пропозицію депутата облради Сергія Ткаченка, тож Володимир Мілакумов тимчасово виконуватиме обов’язки директора установи на час проведення процедури затвердження на цю посаду нової кандидатури.

Депутати також затвердили Порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області та затвердили Типову форму контракту з керівником закладу загальної середньої освіти, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.06.2020