На користь дитинству: коштом депутатського фонду відновлено дитячий майданчик (ВІДЕО)

Результатом ефективної взаємодії представників громади Олександрівського району і депутата Запорізької обласної ради Єгора Семенкова став осучаснений дитячий майданчик з елементами спортивного знаряддя по вул. Запорізькій, 2.

Звернувшись по допомогу депутата, мешканці кількох багатоповерхових будинків по вулиці Запорізькій запропонували оновити старі конструкції та додати кілька нових елементів. Зокрема, батьки дітлахів просили встановити закриту пісочницю. Спільними зусиллями майданчик вдалось привести до ладу і додати яскравих барв в життя малечі. Всі роботи і придбання зроблено коштом депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради Єгора Семенкова. Загальна сума – близько 50 тисяч гривень.

- На жаль, навіть у центрі міста є майданчики, на яких збираються десятки дітей, але не мають можливості якісно і безпечно розважатися. Все – через час, який нещадний до металевих та дерев’яних конструкцій, а також через недбалість комунальних служб, які повинні відповідати за стан зон відпочинку. Вложивши кошти в облаштування майданчику, ми домовились разом дбати про лад на цій території, - зазначив депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
19.10.2020