На базі Запорізького обласного центру молоді вдруге пройшли Дні науки

На Запорізькому публічному просторі на базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради розгорнувся майданчик з дослідами й науково-популярними лекторіями.

І на вулиці, і у стінах Запорізького обласного центру молоді проходили Дні науки, на які завітали сотні містян різного віку та професій, аби дізнатися, що цікаве пропонує захоплюючий світ традиційних та сучасних видів науки.

Насичена програма заходу складалася з демонстраційних локацій і захопливих лекцій з експертами й експертками. Учасники долучилися до дослідів з біології, хімії, фізики, роботи з 3D принтером і автопілотом. Спічі, які лунали на території публічного простору, були присвячені найрізноманітнішим поглядам на фізичне здоров’я особистості. Учасники події дізналися корисні лайфхаки стосовно того, як зберегти власне здоров’я та подовжити молодість, як працює теорія ймовірності у нашому повсякденному житті, як бактерії впливають на організм, про появу вакцин і їх важливість, як і про те, яким чином реально прокачати пам’ять.

Також в рамках події відбулася історична лекція про легендарне та унікальне археологічне місце – Мамай Гору. Дні науки зібрали й любителів помізкувати над шаховими фігурами на тематичному майстер-класі від організації «Фора 41». А любителів подискутувати зібрав шатер ZP Debate Union, де проходили обговорення на тему професій майбутнього.

Організаторами події стала ініціатива «Наука на дотик» за підтримки Запорізького обласного центру молоді. Допомогу у побудові локацій заходу виявили волонтери ГО «СВОЇ».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
08.06.2021